KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15821026
nr 1582 1026
Blandteknik
Adolfs Zardins (1890-1967), Kvinnor. Signerad. Daterad 1946, Blandteknik, bildmått: 25x17 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:44:26
22/11 22:55:37
- Klassiska
27 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska